rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Maliszew
399 000 zł 157 m2 2 541 zł/m2

Dom na sprzedaż Maliszew

Maliszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-64889-0 | 2018-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Komfortowy i nowoczesny dom blisko miasta !!! Tylko 5 km do Mińska Mazowieckiego. Dom w stanie deweloperskim wybudowany z dbałością o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łukówiec
2 500 000 zł 313 m2 7 987 zł/m2

Dom na sprzedaż Łukówiec

Łukówiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2015
D-64380-0 | 2018-03-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2015

Stajnia, Stadnina, Agroturystyka - i wiele możliwości... W skład nieruchomości wchodzi: 1. Nowy dom o powierzchni użytkowej 236 m2 (częściowo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mroczki
150 000 zł 80 m2 1 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Mroczki

Mroczki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1945
D-62794-0 | 2018-03-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1945

Urokliwa Nieruchomość nieopodal Kałuszyna !!! Działka o powierzchni 1500 m zabudowana budynkiem mieszkalnym 80 m2 z bala, dodatkowo okazałym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kałuszyn
299 000 zł 231 m2 1 294 zł/m2

Dom na sprzedaż Kałuszyn

Kałuszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988
D-61969-0 | 2018-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988

TANI DOM - 1/2 BLIŹNIAKA !!! BARDZO DOBRA CENA - ŚWIETNA LOKALIZACJA. Przestronny dom o powierzchni całkowitej 231 m2 - 3 kondygnacyjny ze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rządza
269 000 zł 80 m2 3 363 zł/m2

Dom na sprzedaż Rządza

Rządza, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1968
D-61973-0 | 2018-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1968

ZADBANY DOM CAŁOROCZNY !!! Dom o powierzchni 80 m2 docieplony styropianem na działce 1982 m2 z możliwością dokupienia większej powierzchni...

kontakt zobacz ofertę