rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Pogorzelec
290 000 zł 96 m2 3 021 zł/m2

Dom na sprzedaż Pogorzelec

Pogorzelec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
D-64506-0 | 2018-03-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

DOM REKREACYJNY z możliwością zamieszkania całorocznego. Bardzo ładny dom letniskowy z działką 2100m2 w miejscowości Pogorzelec gm. Łochów....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
551 000 zł 100 m2 5 510 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014
D-66101-0 | 2018-03-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2014

PODMIEJSKI KOMFORT. DOSKONAŁA KOMUNIKACJA. Oferujemy Państwu piękny dom o wysokim standardzie, przemyślany w najddrobniejszych szczegółach,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
430 000 zł 135 m2 3 185 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-65930-0 | 2018-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

TANI WYGODNY DOM DO ZAMIESZKANIA!!! __________________________ Dom piętrowy o powierzchni całkowitej 195 m2 oraz użytkowej 135 m2 położony na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Przytoka
288 000 zł 155 m2 1 858 zł/m2

Dom na sprzedaż Przytoka

Przytoka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013
D-65846-0 | 2018-03-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013

Dom w okolicach miasta Kałuszyn. Zapraszam Was do Przytoki i proponuję dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 120 m2. Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kuflew
160 000 zł 120 m2 1 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Kuflew

Kuflew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004
D-65500-0 | 2018-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004

Wypoczynek na wsi - czeka... Bardzo atrakcyjna nieruchomość o dużych możliwościach rozwojowych. Działka objęta planem zagospodarowania...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchów
199 000 zł 145 m2 1 372 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchów

Duchów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
D-65460-0 | 2018-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Dom jak z bajki, a jakiej ? - sprawdźcie sami . . . Zapraszamy do malowniczej i wyjątkowej nieruchomości. Dom wyremontowany, przestronny z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
550 800 zł 240 m2 2 295 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978
D-65438-0 | 2018-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1978

Obiekt idealny dla dużej rodziny oraz siedzibę działalności gospodarczej. Proponuję Wam nieruchomość o dużych możliwościach. Przedmiotem tej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
970 000 zł 270 m2 3 593 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-65030-0 | 2018-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Piękna nieruchomość z potencjałem. Dom o powierzchni całkowitej 277 m2 położony w miejscowości Dębe Wielkie. Dom wykonany z cegły metodą...

kontakt zobacz ofertę