rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Rządza
580 000 zł 155 m2 3 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Rządza

Rządza, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
D-84546-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dzielnik
399 000 zł 75 m2 5 320 zł/m2

Dom na sprzedaż Dzielnik

Dzielnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1904
D-78326-13 | 2018-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1904

ŁADNE, ZADBANE SIEDLISKO !!! SIEDLISKO o powierzchni 3. 000 m2 ogrodzone z zabudowaniami: - dom mieszkalny drewniany 15x5 m w tym 3 izby + WC...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
1 490 000 zł 281 m2 5 302 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997
D-78324-13 | 2018-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997

DUŻY DOM Dom IV kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 212 m2 na działce 920 m2. Dom posiada 8 pokoi, 3 łazienki. Bardzo blisko centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
499 000 zł 110 m2 4 536 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980
D-78327-13 | 2018-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980

DOM w Halinowie. Dom na zadbanej, ładnie zagospodarowanej działce 800 m2. Na działce budynek gospodarczy murowany i otynkowany o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
950 000 zł 500 m2 1 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1982
D-78323-13 | 2018-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1982

DOM O CIEKAWEJ ARCHITEKTURZE !!! Dom o powierzchni 280 m2 zbudowany z bardzo dobrych materiałów o wysokiej jakości i ogrodem zimowym. Dom o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
2 500 000 zł 250 m2 10 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-78320-13 | 2018-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

PRZESTRONNY DOM - ŚWIETNA LOKALIZACJA. ------------------------------------------------------------- Przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
540 000 zł 142 m2 3 803 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-78208-13 | 2018-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Funkcjonalny i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji! Piętrowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,5 m2 z garażem i...

kontakt zobacz ofertę