rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Rządza
580 000 zł 155 m2 3 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Rządza

Rządza, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
D-84546-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
619 000 zł 140 m2 4 421 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-78379-13 | 2018-11-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Starannie wykończony dom, dobra cena w stosunku do jakości!! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchnii 120 m2 na działce 360 m2, Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Hipolitów
589 000 zł 130 m2 4 531 zł/m2

Dom na sprzedaż Hipolitów

Hipolitów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-78369-13 | 2018-11-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

TWÓJ WYMARZONY DOM ---------------------------------- Dom o powierzchni użytkowej 109 m2 z użytkowym poddaszem posiadający 6 pokoi z kominkiem,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobierne
519 000 zł 170 m2 3 053 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobierne

Kobierne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-78367-13 | 2018-11-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

>>>>ZIELONE OSIEDLE<<<<<< Oferujemy Państwu piękny dom w wysokim standardzie, usytuowany na kameralnym osiedlu. Projekt domu wyróżnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
590 000 zł 142 m2 4 155 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-78210-13 | 2018-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Funkcjonalny i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji! Piętrowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142,5 m2 z garażem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
499 000 zł 142 m2 3 514 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-78207-13 | 2018-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
595 000 zł 142 m2 4 190 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-78211-13 | 2018-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Celinów
250 000 zł 151 m2 1 656 zł/m2

Dom na sprzedaż Celinów

Celinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-77957-13 | 2018-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Na sprzedaż ekonomiczny dom w dobrej lokalizacji.... Położenie....gmina Dębe Wielkie.... Oferujemy dom z poddaszem użytkowym według projektu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ostrybór
615 000 zł 110 m2 5 591 zł/m2

Dom na sprzedaż Ostrybór

Ostrybór, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-78330-13 | 2018-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

PRESTIŻOWY DOM, ZIELONA OKOLICA !!! Proponuję Wam dom o pow. 110 m2, położony w miejscowości Ostrybór z pięknym zadbanym ogrodem, pobudowany...

kontakt zobacz ofertę