rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Latowicz
330 000 zł 102 m2 3 235 zł/m2

Dom na sprzedaż Latowicz

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-77646-13 | 2018-08-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Siedlisko w Latowiczu !!! Nieruchomość usytuowana jest na działce o areale 5,75 ha i stanowi dwie działki ewidencyjne położone obok siebie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
370 000 zł 225 m2 1 644 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-77632-13 | 2018-08-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

WYGODNY DOM w stanie developerskim !!! Dom o powierzchni użytkowej 210 m2 na działce 100o m2 w miejscowości Dobre z bezpośrednim wjazdem z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kałuszyn
299 000 zł 231 m2 1 294 zł/m2

Dom na sprzedaż Kałuszyn

Kałuszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988
D-77589-13 | 2018-08-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1988

TANI DOM - 1/2 BLIŹNIAKA !!! BARDZO DOBRA CENA - ŚWIETNA LOKALIZACJA. Dom dostępny od zaraz !!! Przestronny dom o powierzchni całkowitej 231...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Choszcze
269 000 zł 124 m2 2 169 zł/m2

Dom na sprzedaż Choszcze

Choszcze, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-77584-13 | 2018-08-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Nowy tani dom w Gminie Mrozy - całoroczny lub rekreacyjny. Szukasz komfortu, wypoczynku, ciszy - to jest to. Możesz tu zamieszkać na stałe...

kontakt zobacz ofertę