rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Cegłów
589 000 zł 106 m2 5 567 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993
D-84548-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993

Dobra oferta dla rodziny. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę? - Zapraszam... Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 105 m2...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
270 000 zł 50 m2 5 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-77950-13 | 2018-09-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Urokliwe siedlisko na sprzedaż !!! Niezwykła nieruchomość położona w gminie Dobre, dojazd drogą gruntową na odcinku 900m od drogi wiejskiej o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rynia
225 000 zł 120 m2 1 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Rynia

Rynia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997
D-77812-13 | 2018-09-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997

DOM Z KLIMATEM. Dom piętrowy drewniany o powierzchni całkowitej 120 m2 z ładnie zagospodarowaną działką o powierzchni 1000 m2. Działka ogrodzona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Głęboczyca
599 000 zł 70 m2 8 557 zł/m2

Dom na sprzedaż Głęboczyca

Głęboczyca, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1947
D-65533-0 | 2018-09-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1947

Na sprzedaż siedlisko na działce ok. 6ha w gminie Dobre, wieś Głęboczyca przy drodze gminnej, pow. Mińsk Mazowiecki, 50km od Warszawy. W skład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
290 000 zł 150 m2 1 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-77914-13 | 2018-09-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Drewniany dom, ładnie zagospodarowana działka, dostęp do rzeczki "Czarna"! Zapraszam Was do Zalesia w gminie Stanisławów i proponuję bardzo ładny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pustelnik
187 000 zł 80 m2 2 338 zł/m2

Dom na sprzedaż Pustelnik

Pustelnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1996
D-77806-13 | 2018-09-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1996

Parterowy dom z garażem w cenie mieszkania.... Oferujemy na sprzedaż dom w Pustelniku g. Stanisławów. Nieruchomość położona jest w centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siennica
220 000 zł 140 m2 1 571 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950
D-77906-13 | 2018-09-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950

Dom z potencjałem w cenie mieszkania! Na sprzedaż nieruchomość w centrum gminnej miejscowości. Dom z dużymi możliwościami, położony na działce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Celinów
450 000 zł 157 m2 2 866 zł/m2

Dom na sprzedaż Celinów

Celinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-77899-13 | 2018-09-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Komfortowy i nowoczesny dom blisko miasta !!! Tylko 5 km do Mińska Mazowieckiego Dom w stanie deweloperskim wybudowany z dbałością o szczegóły,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobierne
499 000 zł 170 m2 2 935 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobierne

Kobierne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-77886-13 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

>>>>SŁONECZNE OSIEDLE<<<<<< Oferujemy Państwu piękny dom w wysokim standardzie, usytuowany na kameralnym osiedlu. Projekt domu wyróżnia...

kontakt zobacz ofertę