rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84273-13 | 2025-07-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Twój wymarzony dom pod Warszawą! Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek jednorodzinny dwulokalowy. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Siennica
510 000 zł 85 m2 6 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965
D-33784-0 | 2016-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965

Murowany dom do remontu na obrzeżach Siennicy. Mamy do zaoferowania solidny, murowany dom z lat sześćdziesiątych na dużej działce budowlanej o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kuflew
160 000 zł 120 m2 1 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Kuflew

Kuflew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004
D-4465-13 | 2012-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004

Wypoczynek na wsi - czeka... Bardzo atrakcyjna nieruchomość o dużych możliwościach rozwojowych. Działka objęta planem zagospodarowania...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Borki
330 000 zł 110 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Borki

Borki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
D-4536-13 | 2012-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Urocze siedlisko idealne po agroturystykę! Oferuję na sprzedaż siedlisko o powierzchni 110m2 położone na działce 3800m2 (a pozostała część...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ołdakowizna
110 000 zł 50 m2 2 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Ołdakowizna

Ołdakowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-4534-13 | 2012-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Piękny domek letniskowy w miejscowości Ołdakowizna (gm. Stanisławów) o powierzchni 50m2 na działce rekreacyjnej z możliwością zabudowy całorocznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
229 000 zł 60 m2 3 817 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-4291-13 | 2012-06-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Oferujemy państwu malownicze siedlisko w Mrozach. Dom posadowiony w znacznej odległości od drogi na działce o wymiarach 40m x 70m. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
0 zł 60 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
D-4394-13 | 2012-06-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Oferujemy państwu dom w Cegłowie, nieruchomość usytuowana jest na działce o areale 1. 265 m2. Budynek do zamieszkania całorocznego lub...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jeruzal
69 000 zł 60 m2 1 150 zł/m2

Dom na sprzedaż Jeruzal

Jeruzal, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
D-4213-13 | 2012-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Siedlisko z duszą w centrum Jeruzala na małej działce o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym. Działka ze starym domkiem, uzbrojona, media - woda...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
115 000 zł 60 m2 1 917 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-4266-13 | 2012-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Dom o powierzchni 60m położony w cichej spokojnej okolicy na działce 2700m Posesja szeroka około 40m usytuowana 7km od Mrozów . W domu znajdują...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siennica
74 000 zł 70 m2 1 057 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
D-4295-13 | 2012-06-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Do sprzedania dom w gm. Siennica. Na działce ok 1ha położony jest drewniany dom o pow ok 70m2. Dom do remontu. Działka położona w przepięknym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
464 000 zł 100 m2 4 640 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1968
D-4299-13 | 2012-05-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1968

Oferujemy Państwu siedlisko w skład którego wchodzi 12000m2 działka budowlana z domem , 5100m2 działka rolna i 6200m2 las. razem daje nam to...

kontakt zobacz ofertę