rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Józefin
1 050 000 zł 300 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefin

Józefin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015
D-12253-13 | 2016-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015

Atrakcyjna działka o dużym potencjale ! Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3594 m2 w gminie Halinów, znajdującą sie przy ruchliwej ulicy ...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Cegłów
589 000 zł 106 m2 5 567 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993
D-84548-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993

Dobra oferta dla rodziny. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę? - Zapraszam... Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 105 m2...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
270 000 zł 260 m2 1 038 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-3888-13 | 2012-04-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

Oferujemy państwu dom w Cegłowie w bardzo atrakcyjnej cenie. Nieruchomość usytuowana jest na działce o areale 800 m2 (wymiary 21m x 40m). ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cisie
476 000 zł 260 m2 1 831 zł/m2

Dom na sprzedaż Cisie

Cisie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
D-3429-13 | 2012-04-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 210m na działce 1200m. Na parterze i pierwszym piętrze są zamontowane rolety zewnętrzne,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chrośla
570 000 zł 180 m2 3 167 zł/m2

Dom na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-3833-13 | 2012-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Dom wolnostojacy o powierzchni użytkowej 160m położony na działce 2500m w miejscowości Chrośla. W sąsiedztwie domy jednorodzinne . Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
800 000 zł 230 m2 3 478 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-3204-13 | 2012-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Atrakcyjny dom wolnostojący w bliskiej okolicy Halinowa na osiedlu zamkniętym. Dom składa się z parteru i poddasza użytkowego. Na parterze jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Desno
342 000 zł 130 m2 2 631 zł/m2

Dom na sprzedaż Desno

Desno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-3413-13 | 2012-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Dom do wykończenia w Desnie (gm. Halinów) o powierzchni użytkowej 105m2 na działce 1000m2. Rozkład pomieszczeń: na parterze salon z kuchnią,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
649 000 zł 225 m2 2 884 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-3687-13 | 2012-03-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w miejscowości Mrozy gminie bardzo prężnie działającej, o powierzchni 158 m. Dom nowo wybudowany składa się z...

kontakt zobacz ofertę