rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
57 000 zł 30 m2 1 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
D-5544-13 | 2012-10-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 2 tys m2, z domkiem letniskowym. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i letniskową....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
360 000 zł 100 m2 3 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001
D-5483-13 | 2012-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001

Atrakcyjny dom tuż obok Halinowa o powierzchni 100m2. Nieruchomość ta ustyuowana jest na ogrodzonej działce o arealne 860m2. Dom parterowy, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Latowicz
66 000 zł 50 m2 1 320 zł/m2

Dom na sprzedaż Latowicz

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
D-5529-13 | 2012-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Siedlisko w bardzo atrakcyjnej cenie. Nieruchomość położona jest na szerokiej działce o wymiarach 66 x 177. W skład wchodzi: obora murowana,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
398 000 zł 227 m2 1 758 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996
D-5444-13 | 2012-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996

Nowa niższa cena! Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w samym centrum Halinowa! Budynek składa się z 3 kondygnacji, gdzie każda...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
1 035 000 zł 336 m2 3 080 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-3914-13 | 2012-10-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

Mam do sprzedania bardzo ładny wolnostojący dom w miejscowości Dębe Wielkie. Zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w bezpiecznej,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
790 000 zł 140 m2 5 643 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-5452-13 | 2012-10-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Atrakcyjny dom w JÓZEFINIE (gm. Halinów). Dom gotowy do zamieszkania, wstawić tylko meble. Zagospodarowane podwórko i wyjście na taras...

kontakt zobacz ofertę