rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Siennica
510 000 zł 85 m2 6 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965
D-33784-0 | 2016-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965

Murowany dom do remontu na obrzeżach Siennicy. Mamy do zaoferowania solidny, murowany dom z lat sześćdziesiątych na dużej działce budowlanej o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
570 000 zł 135 m2 4 222 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-4862-13 | 2012-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

Wyremontowany i gotowy do zamieszkania dom w cichej okolicy. Pow. użytkowa domu to 135m. Na parterze gdzie jest ogrzewanie podłogowe znajduje się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
750 000 zł 195 m2 3 846 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-4861-13 | 2012-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

Dwa domy w cenie jednego! Wyremontowany i gotowy do zamieszkania dom w cichej okolicy. Pow. użytkowa domu to 135 m2. Na parterze gdzie jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żuków
1 500 000 zł 126 m2 11 905 zł/m2

Dom na sprzedaż Żuków

Żuków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985
D-4828-13 | 2012-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985

Na sprzedaż pięknie położone gospodarstwo rolne - na wsi, wśród łąk, z własnym lasem. Zajmuje ono obszar 5,8 ha i składa się z dwóch sąsiadujących...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chrośla
650 000 zł 172 m2 3 779 zł/m2

Dom na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-4682-13 | 2012-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Proponujemy Państwu bardzo ładny, przestronny dom w Chrośli. Projekt domu jak i jego wykonanie wyróżnia się dbałością o szczegóły. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
350 000 zł 120 m2 2 917 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-4728-13 | 2012-07-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Proponujemy Państwu ciekawą nieruchomość w centrum Cegłowa. Dom posadowiony jest na dużej działce 2. 530 m2. Dodatkowo nieruchomość posiada...

kontakt zobacz ofertę