rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Józefin
1 050 000 zł 300 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefin

Józefin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015
D-12253-13 | 2016-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015

Atrakcyjna działka o dużym potencjale ! Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3594 m2 w gminie Halinów, znajdującą sie przy ruchliwej ulicy ...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
57 000 zł 30 m2 1 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008
D-5544-13 | 2012-10-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 2 tys m2, z domkiem letniskowym. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i letniskową....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
360 000 zł 100 m2 3 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001
D-5483-13 | 2012-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2001

Atrakcyjny dom tuż obok Halinowa o powierzchni 100m2. Nieruchomość ta ustyuowana jest na ogrodzonej działce o arealne 860m2. Dom parterowy, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Latowicz
66 000 zł 50 m2 1 320 zł/m2

Dom na sprzedaż Latowicz

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
D-5529-13 | 2012-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Siedlisko w bardzo atrakcyjnej cenie. Nieruchomość położona jest na szerokiej działce o wymiarach 66 x 177. W skład wchodzi: obora murowana,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
398 000 zł 227 m2 1 758 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996
D-5444-13 | 2012-10-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996

Nowa niższa cena! Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w samym centrum Halinowa! Budynek składa się z 3 kondygnacji, gdzie każda...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
1 035 000 zł 336 m2 3 080 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-3914-13 | 2012-10-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

Mam do sprzedania bardzo ładny wolnostojący dom w miejscowości Dębe Wielkie. Zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w bezpiecznej,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
790 000 zł 140 m2 5 643 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-5452-13 | 2012-10-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Atrakcyjny dom w JÓZEFINIE (gm. Halinów). Dom gotowy do zamieszkania, wstawić tylko meble. Zagospodarowane podwórko i wyjście na taras...

kontakt zobacz ofertę