rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84273-13 | 2025-07-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Twój wymarzony dom pod Warszawą! Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek jednorodzinny dwulokalowy. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Rzakta
138 000 zł 1 061 m2 130 zł/m2

Działka na sprzedaż Rzakta

Rzakta, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82819-13 | 2023-05-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Malownicza działka przy lesie. Jeśli szukasz miejsca na przestronny, komfortowy dom z ogrodem, z dala od zabudowań sąsiedzkich, zapraszamy do...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Mienia
399 000 zł 104 m2 3 837 zł/m2

Dom na sprzedaż Mienia

Mienia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
D-83935-13 | 2024-12-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Niezwykle malownicza nieruchomość z dużym potencjałem - tajemniczy ogród... Atuty: - Duża i szeroka działka. - Podpiwniczony budynek z lat 80...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Jeruzal
100 320 zł 1 254 m2 80 zł/m2

Działka na zielonym wzgórzu

Jeruzal, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83929-13 | 2024-12-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka na zielonym wzgórzu Duża działka o wymiarach 28 x 44 zapewni strefę komfortu. Położenie - na górce z pięknym widokiem. Jeruzal to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chrośla
160 000 zł 2 200 m2 73 zł/m2

Działka na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83897-13 | 2024-12-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA - ZABUDOWA JEDNORODZINNA I USŁUGI !!! Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i...

kontakt zobacz ofertę