rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Janówek
149 000 zł 8 000 m2 19 zł/m2

NOWA ATRAKCYJNA CENA!

Janówek, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-84656-13 | 2026-03-17 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Duża działka z możliwością zabudowy. Mamy do zaoferowania działkę o numerze ewidencyjnym 287/1, położoną w Janówku, gminie Wierzbno. Dla...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Dłużew
129 900 zł 1 201 m2 108 zł/m2

Działka na sprzedaż Dłużew

Dłużew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84017-13 | 2025-02-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w malowniczej okolicy... Oferujemy działkę położoną w gminie Siennica, 19 km od Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia oferowanej ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Łęka
105 000 zł 830 m2 127 zł/m2

Działka na sprzedaż Łęka

Łęka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82759-13 | 2025-02-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka w cichej okolicy. Mamy do zaoferowania działkę położoną w trzeciej linii zabudowy od drogi gminnej w miejscowości Łęka....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rudno
99 000 zł 5 000 m2 20 zł/m2

Działka na sprzedaż Rudno

Rudno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83998-13 | 2025-02-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy w miejscowości Rudno (gm. Dobre powiat Miński)....

kontakt zobacz ofertę