rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84273-13 | 2025-07-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Twój wymarzony dom pod Warszawą! Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek jednorodzinny dwulokalowy. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
76 000 zł 7 595 m2 10 zł/m2

Działka ROLNA

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-84512-13 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka ROLNA - objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. - Grunt zadrzewiony - Klasyfikacja gleby różnorodna ( Lzr, R III, R...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rysie
129 000 zł 856 m2 151 zł/m2

Działka na sprzedaż Rysie

Rysie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84508-13 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działki budowlane w Rysiach - Twój azyl blisko Warszawy. Oferujemy kompleks ustawnych działek o powierzchniach 800-900 m i regularnym kształcie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
680 000 zł 180 m2 3 778 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989
D-84510-13 | 2025-11-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989

Zamieszkaj wygodnie w rodzinnym klimatycznym domu blisko Warszawy. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę? -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
550 000 zł 1 575 m2 349 zł/m2

Działka na sprzedaż Otwock

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84504-13 | 2025-11-17 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w Otwocku. Oferujemy działkę o powierzchni 1575 m2 i wymiarach 21 x 72. Nieruchomość znajduje się w mieście Otwock-Świdry...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rudnik
172 000 zł 40 m2 4 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Rudnik

Rudnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1975
D-84492-13 | 2025-11-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1975

Szukasz miejsca do zamieszkania i wypoczynku - zapraszam Rudnik to urokliwa wieś położona pomiędzy Cegłowem a Mrozami. Budynek mieszkalny o...

kontakt zobacz ofertę