rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Gójszcz
75 600 zł 1 008 m2 75 zł/m2

Gójszcz - Małe Mazury

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84700-13 | 2026-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana tuż obok Rezerwatu " Przełomu Witówka" Miejsce - wyjątkowe (bezpośrednio po sąsiedzku rezerwat, super miejsce na spacery,...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Janówek
149 000 zł 8 000 m2 19 zł/m2

NOWA ATRAKCYJNA CENA!

Janówek, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-84656-13 | 2026-03-17 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Duża działka z możliwością zabudowy. Mamy do zaoferowania działkę o numerze ewidencyjnym 287/1, położoną w Janówku, gminie Wierzbno. Dla...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kołbiel
270 000 zł 58 m2 4 655 zł/m2

Dom na sprzedaż Kołbiel

Kołbiel, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-936-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Na działce w cichej okolicy i miłym sąsiedztwie znajdują się dwa domy: jeden około 24m, drugi około 58 m. Działka objęta jest Miejscowym Planem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pustelnik
510 000 zł 200 m2 2 550 zł/m2

Dom na sprzedaż Pustelnik

Pustelnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970
D-890-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970

Dom wolnostojący o powierzchni 200m na działce 3426m polożony w okolicy Dębe Wielkie. Zbudowany z 3 kondynacji . Na pierwszej kondynacji znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
517 000 zł 200 m2 2 585 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1969
D-2370-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1969

Do sprzedania atrakcyjny dom położony blisko międzynarodowej trasy Warszawa-Terespol. Przy samym domu przystanek autobusowy, nie daleko przystanek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
62 000 zł 156 m2 397 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980
D-1578-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1980

Oferujemy państwu do sprzedania siedlisko posadowione na działce 2600 m2 w gminie Mrozy. W skład siedliska wchodzą: budynek mieszkalny 56 m2,...

kontakt zobacz ofertę