rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jaworek
370 000 zł 105 m2 3 524 zł/m2

Duże siedlisko w gminie Wierzbno

Jaworek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
D-84187-13 | 2025-05-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Atrakcyjne siedlisko w niedużej miejscowości. Mamy do zaoferowania siedlisko składające się z trzech murowanych budynków w dobrym stanie...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Mistów
119 900 zł 1 199 m2 100 zł/m2

Działka na sprzedaż Mistów

Mistów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84450-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w uroczej miejscowości Mistów. Na sprzedaż kilka działek budowlanych o powierzchni ok. 1200 m każda, położonych w miejscowości...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
480 000 zł 182 m2 2 637 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980
D-1245-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedania dom mieszkalny piętrowy, wolnostojący ze strychem, garażem, podpiwniczony, zbudowany na działce o powierzchni 869 m. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siennica
140 000 zł 80 m2 1 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-626-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Dom letniskowy 80 m2 do wykończenia na działce 1500 m2 w lesie nad rzeczką do działki należy jeszcze wspólnota co do działki 3000 m2 nad rzeczką z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
166 000 zł 800 m2 208 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w Halinowie o powierzchni 800m. uzbrojona warunkami zabudowy z wyznaczoną drogą dojazdową ( 8 m). Ten dynamiczne rozwijający się teren...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
498 000 zł 273 m2 1 824 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-18-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 154 m2. Na parterze domu znajduje się salon 50 m2 z przewidzianym aneksem kuchennym, piękna jasna jadalnia,...

kontakt zobacz ofertę