rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Janówek
149 000 zł 8 000 m2 19 zł/m2

NOWA ATRAKCYJNA CENA!

Janówek, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-84656-13 | 2026-03-17 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Duża działka z możliwością zabudowy. Mamy do zaoferowania działkę o numerze ewidencyjnym 287/1, położoną w Janówku, gminie Wierzbno. Dla...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Siennica
89 000 zł 858 m2 104 zł/m2

Działka na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83939-13 | 2024-12-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieduża działka w zacisznym miejscu. Mamy do zaoferowania działkę o powierzchni nieco ponad 850 metrów kwadratowych, położoną na obrzeżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Jeruzal
100 320 zł 1 254 m2 80 zł/m2

Działka na zielonym wzgórzu

Jeruzal, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83929-13 | 2024-12-18 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka na zielonym wzgórzu Duża działka o wymiarach 28 x 44 zapewni strefę komfortu. Położenie - na górce z pięknym widokiem. Jeruzal to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chrośla
160 000 zł 2 200 m2 73 zł/m2

Działka na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83897-13 | 2024-12-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

DZIAŁKA BUDOWLANA - ZABUDOWA JEDNORODZINNA I USŁUGI !!! Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i...

kontakt zobacz ofertę