rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Dłużka
210 000 zł 3 000 m2 70 zł/m2

Działka na sprzedaż Dłużka

Dłużka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-5259-13 | 2012-09-20 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania działka o powierzchni 3000 m2, w Dłużce, w gminie Mińsk Mazowiecki. Działka w trakcie przekształcania na budowlaną. Nieruchomość ta...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Pęclin
360 000 zł 2 011 m2 179 zł/m2

Działka na sprzedaż Pęclin

Pęclin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83304-13 | 2024-03-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszamy do ,,zielonego" Pęclina w gminie Wiązowna Oferujemy działkę o powierzchni 2011 m2 Nieruchomość położona przy prywatnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Otwock
550 000 zł 1 575 m2 349 zł/m2

Działka budowlana w Otwocku.

Otwock, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83422-13 | 2024-02-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w Otwocku. Oferujemy działkę o powierzchni 1575 m2 i wymiarach 21 x 72. Nieruchomość znajduje się w mieście Otwock-Świdry...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piaseczno
55 000 zł 856 m2 64 zł/m2

Działka na sprzedaż Piaseczno

Piaseczno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83415-13 | 2024-02-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piaseczno (w Gminie Cegłów) jest niezwykle malowniczą wsią położoną pośród ogromnych kompleksów leśnych oraz rezerwatów przyrody. Jeśli szukasz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Ładzyń
207 500 zł 8 300 m2 25 zł/m2

Działka na sprzedaż Ładzyń

Ładzyń, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83406-13 | 2024-02-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Duża działka budowlana na uboczu - Ładzyń gmina Stanisławów. Proponujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 8300 m2, z czego 4300 m2 to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Krzewina
305 000 zł 1 180 m2 258 zł/m2

Działka na sprzedaż Krzewina

Krzewina, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83408-13 | 2024-02-23 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana gmina Halinów! Oferuję działkę budowlana w pierwszej linii zabudowy Nieruchomość położona w miejscowości Krzewina wśród...

kontakt zobacz ofertę