rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Cegłów
152 000 zł 800 m2 190 zł/m2

Najnowsza oferta w Cegłowie

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84684-13 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Kamionka
53 000 zł 1 019 m2 52 zł/m2

Dobra inwestycja

Kamionka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82788-13 | 2023-05-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszamy do Kamionki. Kamionka to piękne miejsce otoczone lasami i polami. Działka malowniczo zadrzewiona...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Ptaki
85 000 zł 1 521 m2 56 zł/m2

Działka na sprzedaż Ptaki

Ptaki, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84110-13 | 2025-04-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Duża malownicza działka w pobliżu Mińska Mazowieckiego Ptaki (tuż obok Siennicy) to niezwykle urokliwa mazowiecka wieś. Liczne dróżki, dużo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Woźbin
108 000 zł 981 m2 110 zł/m2

Działka na sprzedaż Woźbin

Woźbin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84109-13 | 2025-04-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj i wypoczywaj w Gminie Cegłów Woźbin - jest to miejsce wyjątkowe, cisza, spokój, w tym miejscu po prostu chce się zostać. Przy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Zamienie
132 000 zł 878 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Zamienie

Zamienie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82744-13 | 2025-04-01 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Urocza działka budowlana ! Oferujemy kompleks działek o powierzchni od 840-1000 m2 z droga wewnętrzną o szerokości 8 metrów. Teren objęty...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kalonka
99 000 zł 977 m2 101 zł/m2

Działka na sprzedaż Kalonka

Kalonka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82973-13 | 2025-04-01 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka w Kalonce blisko lasu! Oferujemy działkę w gminie Pilawa, w miejscowości Kalonka, o numerze ewidencyjnym 492/3. Działka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Gorzanka
156 000 zł 1 200 m2 130 zł/m2

Działka na sprzedaż Gorzanka

Gorzanka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84091-13 | 2025-03-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w urokliwych terenach wiejskich. Mamy do zaoferowania ustawną działkę w miejscowości Gorzanka, w gminie Dębe Wielkie....

kontakt zobacz ofertę