rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Dębowce
24 000 zł 1 266 m2 19 zł/m2

Działka leśna na uboczu

Dębowce, mazowieckie

  • Typ działki: leśna
G-84651-13 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Typ działki: leśna

Zapraszamy do gminy Mrozy. Proponujemy nieruchomość leśną o powierzchni 1266 m2 położoną w Dębowcach - oferta składa się z 2 numerów działek:...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
150 000 zł 925 m2 163 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-1499-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna działka w Kazimierowie o powierzchni 925 m2 uzbrojona warunkami zabudowy . Ten dynamiczne rozwijający się teren zapewni łatwy dostęp do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
166 000 zł 800 m2 208 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-142-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w Halinowie o powierzchni 800 m, uzbrojona warunkami zabudowy z wyznaczoną drogą dojazdową ( 8 m). Ten dynamiczne rozwijający się teren...

kontakt zobacz ofertę