rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Gójszcz
88 500 zł 1 038 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Gójszcz

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84325-13 | 2025-08-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w malowniczym Gójszczu. Nieruchomość o powierzchni 1038 m2 położona w "sercu" miejscowości przy ul. Wesołej. W pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Gójszcz
105 000 zł 1 500 m2 70 zł/m2

Działka na sprzedaż Gójszcz

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83503-13 | 2024-04-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Lubisz las, cenisz przyrodę, szukasz miejsca na uboczu - Zapraszam do Gójszcza. Dlaczego to miejsce, ponieważ: - posiada dużo terenów leśnych,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Gójszcz
167 500 zł 3 716 m2 45 zł/m2

Działka na sprzedaż Gójszcz

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83126-13 | 2023-10-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana - plan zagospodarowania przestrzennego! Proponujemy działkę o powierzchni 3716 m2 w miejscowości Gójszcz, pod zabudowę...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Gójszcz
105 000 zł 1 500 m2 70 zł/m2

Działka na sprzedaż Gójszcz

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83125-13 | 2023-10-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam do Gójszcza. Działka budowlana, idealna pod rekreację, w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1500 m2. Położona pośród dużych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Gójszcz
75 000 zł 1 500 m2 50 zł/m2

Działka na sprzedaż Gójszcz

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82682-13 | 2023-03-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę