rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84273-13 | 2025-07-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Twój wymarzony dom pod Warszawą! Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek jednorodzinny dwulokalowy. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
180 000 zł 50 m2 3 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-77245-0 | 2018-06-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Nieruchomość z potencjałem Zapraszam do urokliwego miasteczka Mrozy - rewelacyjne połączenie PKP, szkoły, ośrodek zdrowia, sklepy itp. Mrozy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Jakubów
1 700 zł 180 m2 9 zł/m2

Dom na wynajem Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
DW-76693-0 | 2018-06-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Dom na uboczu do wynajęcia! Mamy do zaoferowania na wynajem dom wolnostojący na dużej działce, położony w gminie Jakubów. Swoboda...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kiczki Drugie
459 000 zł 90 m2 5 100 zł/m2

Dom na sprzedaż Kiczki Drugie

Kiczki Drugie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
D-76694-0 | 2018-06-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Dom jednorodzinny w gminie Cegłów. Mamy do zaoferowania odnowiony dom parterowy położony w Kiczkach, w gminie Cegłów. Dom składa się z salonu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wiązowna
850 000 zł 232 m2 3 664 zł/m2

Dom na sprzedaż Wiązowna

Wiązowna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-76782-0 | 2018-06-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Rezydencja z wieloma możliwościami. Mamy do zaoferowania dom o powierzchni 232 metrów kwadratowych, położony około 8 kilometrów od Wiązowny....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mlęcin
75 000 zł 40 m2 1 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Mlęcin

Mlęcin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1890
D-76733-0 | 2018-06-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1890

SIEDLISKO na działce 1241m2. Siedlisko w odległości 4 km od m. Dobre przy drodze gminnej asfaltowej. W skład siedliska wchodzi drewniany dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ostrybór
650 000 zł 110 m2 5 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Ostrybór

Ostrybór, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-76730-0 | 2018-06-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

PRESTIŻOWY DOM !!! Dom o pow. 110 m2 położony w prestiżowej okolicy z pięknym zadbanym ogrodem o powierzchni 7550 m2. Całość działki składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Płomieniec
82 000 zł 70 m2 1 171 zł/m2

Dom na sprzedaż Płomieniec

Płomieniec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-76521-0 | 2018-06-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Nowy domek czeka na właściciela. Zapraszamy do Płomieńca (miejscowość obok Jeruzala, plenery filmowe serialowego "Rancza"). Do sprzedania...

kontakt zobacz ofertę