rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jaworek
370 000 zł 105 m2 3 524 zł/m2

Duże siedlisko w gminie Wierzbno

Jaworek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
D-84187-13 | 2025-05-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Atrakcyjne siedlisko w niedużej miejscowości. Mamy do zaoferowania siedlisko składające się z trzech murowanych budynków w dobrym stanie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Zakręt
1 090 000 zł 652 m2 1 672 zł/m2

Dom na sprzedaż Zakręt

Zakręt, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 14
  • Rok budowy: 1980
D-4848-13 | 2012-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 14
  • Rok budowy: 1980

Nieruchomość o dużym potencjale. Szeroka działka, duży budynek mieszkalno - biurowy, hale magazynowe. 1. Duża i szeroka działka w całości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żuków
1 500 000 zł 126 m2 11 905 zł/m2

Dom na sprzedaż Żuków

Żuków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985
D-4828-13 | 2012-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1985

Na sprzedaż pięknie położone gospodarstwo rolne - na wsi, wśród łąk, z własnym lasem. Zajmuje ono obszar 5,8 ha i składa się z dwóch sąsiadujących...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Siennica
1 000 zł 220 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1982
DW-4815-13 | 2012-08-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1982

Proponujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość w miejscowości Siennica. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1400m2. Działka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chrośla
650 000 zł 172 m2 3 779 zł/m2

Dom na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-4682-13 | 2012-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Proponujemy Państwu bardzo ładny, przestronny dom w Chrośli. Projekt domu jak i jego wykonanie wyróżnia się dbałością o szczegóły. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę