rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
320 000 zł 270 m2 1 185 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006
D-2506-13 | 2012-10-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2006

OKAZJA!!! PILNE!!! Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Dobre. Dom w stanie wykończonym - do niewielkiego odświeżenia. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wyględówek
86 000 zł 60 m2 1 433 zł/m2

Dom na sprzedaż Wyględówek

Wyględówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1981
D-3683-13 | 2012-10-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1981

Dom położony w pow. węgrowskim o pow. 60m2 na działce 2000m2, 7km od miejscowości Wierzbno. W domu tym znajduje się jeden pokój, kuchnia i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
450 000 zł 200 m2 2 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-5667-13 | 2012-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Atrakcyjny nowy dom dwukondygnacyjny usytuowany na działce o pow. 950 m2 w centrum Mrozów. Mieszkania przestronne, widne oraz ustawne. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
455 000 zł 418 m2 1 089 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1992
D-5652-13 | 2012-10-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1992

Okazja! Do sprzedania dom w Sulejówku. Dom z roku 1992. Stan: do remontu. Dom ogrodzony na działce 585m2. Powierzchnia użytkowa domu to 227m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
480 000 zł 203 m2 2 365 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-5605-13 | 2012-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Na sprzedaż dom wolnostojący do wykończenia w Sulejówku w bardzo dobrej lokalizacji. Dom o powierzchni użytkowej 169m2 atojący na działce 905m2....

kontakt zobacz ofertę