rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
104 000 zł 90 m2 1 156 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1972
D-4218-13 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1972

Oferujemy państwu siedlisko w gm. Cegłów o powierzchni 1. 690ha wraz z domem murowanym z czerwonej cegły o pow. 90m2, w którym znajdują się dwa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
600 000 zł 189 m2 3 183 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-5341-13 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania segment 188,53m2 pod Warszawą w gm. Halinów w stanie deweloperskim, na działce ok. 350m2. Segment składa się z dwóch kondygnacji....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
720 000 zł 290 m2 2 483 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-5578-13 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Oferujemy dom jednorodzinny, 240 m2, wolno stojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, położony na działce 1000 m2. Dom ten znajduje się w gm....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
600 000 zł 189 m2 3 183 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-6227-13 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
590 000 zł 185 m2 3 192 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-6230-13 | 2013-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania segment 184,83,53m2 pod Warszawą w gm. Halinów w stanie deweloperskim, na działce ok. 350m2. Segment składa się z dwóch...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chrośla
480 000 zł 170 m2 2 824 zł/m2

Dom jednorodzinny w Chrośli !

Chrośla, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1998
D-6216-13 | 2013-01-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1998

Zapraszam do Chrośli ! Proponuję Wam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 112 m2 pobudowany na działce 893 m2 w gminie Dębe Wielkie. W...

kontakt zobacz ofertę