rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Płomieniec
67 000 zł 44 m2 1 523 zł/m2

Dom na sprzedaż Płomieniec

Płomieniec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017
D-11893-13 | 2016-07-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2017

Beztroskie lato w Płomieńcu - zapraszamy Zapraszamy do Płomieńca (miejscowość obok Jeruzala, plenery filmowe serialowego "Rancza"). Oferujemy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
445 000 zł 180 m2 2 472 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-11830-13 | 2016-07-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Atrakcyjny segment o powierzchni użytkowej 155,6 m2 na działce 730 m2 znajdujący sie na osiedlu zamkniętym w bardzo dogodnej lokalizacji, ok....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowy Konik
300 000 zł 250 m2 1 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowy Konik

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-11824-13 | 2016-07-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

SEGMENT dla developera i nie tylko. Segment dwukondygnacyjny w Koniku Nowym o powierzchni użytkowej 225 m2 , położony na cichym, spokojnym i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowy Konik
300 000 zł 250 m2 1 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowy Konik

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-11825-13 | 2016-07-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowy Konik
300 000 zł 250 m2 1 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowy Konik

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-11823-13 | 2016-07-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rynia
125 000 zł 80 m2 1 563 zł/m2

Dom na sprzedaż Rynia

Rynia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995
D-11818-13 | 2016-06-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995

DOM REKREACYJNY !!! Ładny dom rekreacyjny o powierzchni całkowitej 80 m2 z wiatą na samochód, na działce 1200 m2. Dom posiada 3 pokoje,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
999 000 zł 281 m2 3 555 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997
D-11810-13 | 2016-06-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997

DUŻY DOM Dom IV kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 212 m2 na działce 920 m2. Dom posiada 8 pokoi, 3 łazienki. Bardzo blisko centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Huta Mińska
450 000 zł 200 m2 2 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Huta Mińska

Huta Mińska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013
D-11766-13 | 2016-06-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania!!! Dom według projektu" Perła" w Hucie Mińskiej o pow. 150m2 w stanie surowym zamkniętym. Usytułowany na działce o pow. 700m2 o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pogorzelec
227 000 zł 70 m2 3 243 zł/m2

Dom na sprzedaż Pogorzelec

Pogorzelec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
D-11806-13 | 2016-06-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

Do sprzedania!!! Piękna Rekreacja w otulinie lasów i działek rekreacyjnych w miejscowości Pogorzelec w gm. Łochów. Domek o pow. 65m2 cały z...

kontakt zobacz ofertę