rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Siennica
510 000 zł 85 m2 6 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965
D-33784-0 | 2016-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965

Murowany dom do remontu na obrzeżach Siennicy. Mamy do zaoferowania solidny, murowany dom z lat sześćdziesiątych na dużej działce budowlanej o...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
620 000 zł 260 m2 2 385 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
D-11568-13 | 2016-03-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania!!! Dom w miejscowości Stojadła o pow. 208m2 na działce o pow. 1755m2 z pięknym stawem i kładką. Nieruchomość położona w cichej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stojadła
550 000 zł 446 m2 1 233 zł/m2

Dom na sprzedaż Stojadła

Stojadła, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
D-11567-13 | 2016-03-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Do sprzedania nieruchomość o dużych potencjale iwestycyjnym!!! Dom o pow 186m2 na działce 1112m2 w bardzo dobrej lokalizacji na obrzeżach...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kazimierów
900 000 zł 970 m2 928 zł/m2

Dom na sprzedaż Kazimierów

Kazimierów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 16
  • Rok budowy: 2007
D-11565-13 | 2016-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 16
  • Rok budowy: 2007

Do sprzedania!!! Dom wolnostojący 15 pokojowy o pow. 960m2 usytuowany na działce o pow 1800m2 w miejscowości Kazimierów gm. Halinów....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wola Polska
110 000 zł 52 m2 2 115 zł/m2

Dom na sprzedaż Wola Polska

Wola Polska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986
D-11517-13 | 2016-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1986

Do Sprzedania!!! Domek rekreacyjny o pow 52m2 z działką o pow 1680m2 w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Domek składa się z: piwnicy, pokoju...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brzóze
299 000 zł 240 m2 1 246 zł/m2

Dom na sprzedaż Brzóze

Brzóze, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000
D-11504-13 | 2016-02-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2000

Oferujemy Państwu dom wybudowany w 2000 roku , położony na działce o powierzchni 900 m2, ok 3 km od Mińska Mazowieckiego. Został on częściowo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Księżyki
78 000 zł 80 m2 975 zł/m2

Dom na sprzedaż Księżyki

Księżyki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982
D-22663-0 | 2016-02-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982

Atrakcyjny dom rekreacyjny ! Dom znajduje sie w kompleksie działek rekreacyjnych, ma powierzchnię ok 70 m2 , położony na pięknej szerokiej ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Skupie
169 000 zł 50 m2 3 380 zł/m2

Dom na sprzedaż Skupie

Skupie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-11498-13 | 2016-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

PILNA SPRZEDAŻ Polecamy Państwu piękne siedlisko w miejscowości Skupie. Działka o wymiarach 27 m x 1000 m na której znajduje: dom mieszkalny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kałuszyn
180 000 zł 231 m2 779 zł/m2

Dom na sprzedaż Kałuszyn

Kałuszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1983
D-8203-13 | 2016-02-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1983

Do sprzedania!!! Bliźniak o pow. 106m2 na działce o wielkości 370m2 w miejscowości Kałuszyn w spokojnej i cichej okolicy. Dom składa się z 3...

kontakt zobacz ofertę