rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Siennica
510 000 zł 85 m2 6 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965
D-33784-0 | 2016-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1965

Murowany dom do remontu na obrzeżach Siennicy. Mamy do zaoferowania solidny, murowany dom z lat sześćdziesiątych na dużej działce budowlanej o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Brzeziny
530 000 zł 115 m2 4 609 zł/m2

Dom na sprzedaż Brzeziny

Brzeziny, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1944
D-77520-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1944

Proponuję Wam nieduży parterowy dom w gminie Halinów. W skład nieruchomości wchodzą: cztery pokoje, kuchnia, łazienka, przedsionek oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dłużew
279 000 zł 60 m2 4 650 zł/m2

Dom na sprzedaż Dłużew

Dłużew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-77517-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Siedlisko w Dłużewie !!! Zapraszam was do klimatycznej wioski w gminie Siennica. Chcesz odpocząć od gwaru miasta - to miejsce idealne dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łaziska
760 000 zł 180 m2 4 222 zł/m2

Dom na sprzedaż Łaziska

Łaziska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-77516-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Dom 180 m wybudowany w 2008 r oraz piękny staw ! Proponuję Wam dom pobudowany na działce o powierzchni 6200 m2. W skład nieruchomości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
219 000 zł 200 m2 1 095 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-77513-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Zapraszam do Cegłowa! Proponuję Wam nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, wybudowaną w 1998 r. na działce 932 m2. Budynek składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
1 999 000 zł 230 m2 8 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-77518-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

Nietuzinkowa nieruchomość z potencjałem !!! Proponuję Wam dom oraz budynek gospodarczy na działkach o łącznej powierzchni ok 17000 m2. Całość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
258 000 zł 63 m2 4 095 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-77512-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

DOMEK CAŁOROCZNY, DUŻA DZIAŁKA Z PIĘKNYMI DRZEWAMI, RZECZKA CZARNA.... Zapraszam do gminy Stanisławów i proponuję Wam drewniany domek pobudowany...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kuflew
179 000 zł 147 m2 1 218 zł/m2

Dom z aleją jabłoni...

Kuflew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-77500-13 | 2018-07-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Nowoczesna bryła - dom parterowy na dużej pięknej działce... Nieruchomość całoroczna z wykorzystaniem również letniskowym (z uwagi na...

kontakt zobacz ofertę