rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Cegłów
589 000 zł 106 m2 5 567 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993
D-84548-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993

Dobra oferta dla rodziny. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę? - Zapraszam... Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 105 m2...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Jakubów
2 000 000 zł 394 m2 5 076 zł/m2

Dom na sprzedaż Jakubów

Jakubów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997
D-82420-13 | 2022-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż budynek handlowo - usługowy w samym centrum Jakubowa! Oferujemy budynek handlowo - usługowy w samym centrum i bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
219 000 zł 200 m2 1 095 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-77749-13 | 2018-08-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Zapraszam do Cegłowa! Proponuję Wam nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, wybudowaną w 1998 r. na działce 932 m2. Budynek składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siennica
99 000 zł 80 m2 1 238 zł/m2

Dom na sprzedaż Siennica

Siennica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
D-77734-13 | 2018-08-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

DOM LETNISKOWY DO WYKOŃCZENIA. Dom letniskowy 80 m2 do wykończenia i przekwalifikowania na dom całoroczny (plan zagospodarowania przestrzennego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wola Polska
370 000 zł 225 m2 1 644 zł/m2

Dom na sprzedaż Wola Polska

Wola Polska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-77729-13 | 2018-08-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

ATRAKCYJNY DOM !!! Całoroczny dom o powierzchni użytkowej 200 m2 z tarasem 20 m2 oraz pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni 70 m2 z letnią...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Latowicz
150 000 zł 110 m2 1 364 zł/m2

Dom na sprzedaż Latowicz

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
D-77703-13 | 2018-08-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Centrum Latowicza - dobra lokalizacja Dom do remontu o powierzchni 110m2 na działce 4500m2 . Na terenie siedliska znajdują się również...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobierne
499 000 zł 170 m2 2 935 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobierne

Kobierne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-77663-13 | 2018-08-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

>>>>ZIELONE OSIEDLE<<<<<< Oferujemy Państwu piękny dom w wysokim standardzie, usytuowany na kameralnym osiedlu. Projekt domu wyróżnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobierne
498 999 zł 170 m2 2 935 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobierne

Kobierne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-77664-13 | 2018-08-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Piękne miejsce, komfortowy dom, doskonała jakość... Oferujemy Państwu piękny dom w wysokim standardzie, usytuowany na kameralnym osiedlu....

kontakt zobacz ofertę