rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Rządza
580 000 zł 155 m2 3 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Rządza

Rządza, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
D-84546-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kuflew
160 000 zł 120 m2 1 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Kuflew

Kuflew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004
D-4465-13 | 2012-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2004

Wypoczynek na wsi - czeka... Bardzo atrakcyjna nieruchomość o dużych możliwościach rozwojowych. Działka objęta planem zagospodarowania...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Borki
330 000 zł 110 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Borki

Borki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
D-4536-13 | 2012-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Urocze siedlisko idealne po agroturystykę! Oferuję na sprzedaż siedlisko o powierzchni 110m2 położone na działce 3800m2 (a pozostała część...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ołdakowizna
110 000 zł 50 m2 2 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Ołdakowizna

Ołdakowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-4534-13 | 2012-06-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Piękny domek letniskowy w miejscowości Ołdakowizna (gm. Stanisławów) o powierzchni 50m2 na działce rekreacyjnej z możliwością zabudowy całorocznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Borki
260 000 zł 110 m2 2 364 zł/m2

Dom na sprzedaż Borki

Borki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
D-4362-13 | 2012-06-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

Siedlisko o powierzchni 110m położone na działce 3800m w cichej spokojnej okolicy okolo 10km od Latowicza . Posesja szeroka około 42m , ogrodzona....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kołbiel
380 000 zł 70 m2 5 429 zł/m2

Dom na sprzedaż Kołbiel

Kołbiel, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-2721-13 | 2012-06-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Dom drewniany wolnostojący z lat 70 o powierzchni 70m w trakcie kapitalnego remontu położony na szerokiej działce 7300m2 . W domu znajdują się ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
229 000 zł 60 m2 3 817 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-4291-13 | 2012-06-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Oferujemy państwu malownicze siedlisko w Mrozach. Dom posadowiony w znacznej odległości od drogi na działce o wymiarach 40m x 70m. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
0 zł 60 m2 0 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
D-4394-13 | 2012-06-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Oferujemy państwu dom w Cegłowie, nieruchomość usytuowana jest na działce o areale 1. 265 m2. Budynek do zamieszkania całorocznego lub...

kontakt zobacz ofertę