rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 100 000 zł 250 m2 12 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999
D-11494-13 | 2016-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania!!! Dom o pow. 250 m2 na działce przemysłowo-budowlanej o pow. 5000m2 ok 5km od granic Warszawy. Dom w stanie surowym zamkniętym...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Józefin
1 050 000 zł 300 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefin

Józefin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015
D-12253-13 | 2016-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015

Atrakcyjna działka o dużym potencjale ! Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3594 m2 w gminie Halinów, znajdującą sie przy ruchliwej ulicy ...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
395 000 zł 197 m2 2 009 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-10442-13 | 2015-02-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Spokojna okolica!! Bliźniak o powierzchni 196,60 położony na działce 680m około 30km od Warszawy. W skład domu wchodzi: -parter-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
495 000 zł 199 m2 2 494 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-10373-13 | 2015-02-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Piękna okolica!! Dom wolnostokący o powierzchni 198,60 położony na działce 1200m około 30km od Warszawy. W skład domu wchodzi: -parter-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jeruzal
124 000 zł 50 m2 2 480 zł/m2

Dom na sprzedaż Jeruzal

Jeruzal, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2006
D-10374-13 | 2015-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2006

Tani dom całoroczny w pięknym miejscu. Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość: 1. Doskonałe walory przyrodnicze, 2. Dom mieszkalny może...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sąchocin
276 000 zł 80 m2 3 450 zł/m2

Dom na sprzedaż Sąchocin

Sąchocin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
D-9345-0 | 2015-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Ogłoszenie jest kierowane do podmiotów wymienionych w art. 2a ust. 1 i 3 ustawy z dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (Dz....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
385 000 zł 138 m2 2 790 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2013
D-10344-13 | 2015-02-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2013

EKONOMICZNY, EKOLOGICZNY DOM !!! Dom oddany do użytku. Dom do niewielkiego wykończenia, tj. tzw. podbitki dachowe, ułożenie terakoty na tarasie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Guzew
180 000 zł 100 m2 1 800 zł/m2

Dom na sprzedaż Guzew

Guzew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1972
D-10343-13 | 2015-01-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1972

Siedlisko z pomysłem na . . . Oferujemy Państwu siedlisko w Gminie Mrozy. Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej lub...

kontakt zobacz ofertę