rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
449 000 zł 150 m2 2 993 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-11121-13 | 2015-09-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Wysoki standard - dom w centrum Cegłowa Proponuję Państwu bardzo atrakcyjną ofertę - nieruchomość w wysokim standardzie. Dom przestronny,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mrozy
140 000 zł 80 m2 1 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Mrozy

Mrozy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
D-11115-13 | 2015-09-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Siedlisko z domem do zamieszkania. Dom 80 m2 na działce 1200 m2 położone przy drodze gminnej asfaltowej. Front siedliska przy drodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
229 000 zł 45 m2 5 089 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1906
D-17731-0 | 2015-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1906

Kanadyjczyk w niskiej cenie !!!! Proponujemy Państwu domek całoroczny w lesie, tzw ,, kanadyjczyk '', na działce budowlanej 1060m/2. Domek o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Góraszka
839 000 zł 290 m2 2 893 zł/m2

Dom na sprzedaż Góraszka

Góraszka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-8378-0 | 2015-09-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Do sprzedania bardzo atrakcyjny dom w Góraszce. W cichym i spokojnym miejscu z bardzo pięknym ogrodem. Dom w otoczeniu innych domów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mlęcin
155 000 zł 40 m2 3 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Mlęcin

Mlęcin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1890
D-11078-13 | 2015-09-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1890

SIEDLISKO na działce 3725 m2. Siedlisko w bliskiej odległości od m. Dobre w gminie Jakubów przy drodze gminnej. W skład siedliska wchodzi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sadoleś
180 000 zł 130 m2 1 385 zł/m2

Dom na sprzedaż Sadoleś

Sadoleś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2004
D-11071-13 | 2015-09-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2004

Urokliwy Dom usadowiony na terenach Nadburzańskiego Parku Krajobrazowego w bliskiej okolicy lasu. Dom zbudowany z drewna na zadbanej,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
889 000 zł 163 m2 5 454 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-11063-13 | 2015-09-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Bardzo atrakcyjna nieruchomość w doskonałej lokalizacji. Oferujemy Państwu bardzo ładny, nowoczesny dom w Sulejówku w zabudowie bliźniaczej....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ludwinów
99 000 zł 45 m2 2 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Ludwinów

Ludwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
D-9405-13 | 2015-09-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

DOM REKREACYJNY !!! Dom na działce rekreacyjnej o pow. 45 m2 dwukondygnacyjny z tarasem. Dom drewniany docieplony styropianem 10 cm i...

kontakt zobacz ofertę