rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jaworek
370 000 zł 105 m2 3 524 zł/m2

Duże siedlisko w gminie Wierzbno

Jaworek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
D-84187-13 | 2025-05-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Atrakcyjne siedlisko w niedużej miejscowości. Mamy do zaoferowania siedlisko składające się z trzech murowanych budynków w dobrym stanie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Józefin
1 050 000 zł 300 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefin

Józefin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015
D-12253-13 | 2016-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015

Atrakcyjna działka o dużym potencjale ! Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3594 m2 w gminie Halinów, znajdującą sie przy ruchliwej ulicy ...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
810 000 zł 265 m2 3 057 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-10504-13 | 2015-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Do sprzedania! Piękny dom w bardzo wysokim standardzie od razu do zamieszkania. Dom ustytuawany na działce 1313 m2 w okolicy nowych domków...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
695 000 zł 140 m2 4 964 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-11162-13 | 2015-10-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej o powieirzchni 110 m2 . Znajduje się on w gminie Halinów. Dom jest ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
695 000 zł 140 m2 4 964 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-11158-13 | 2015-10-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej o powieirzchni 110 m2 . Znajduje się on w gminie Halinów. Dom jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
380 000 zł 123 m2 3 089 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1962
D-11087-13 | 2015-10-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1962

Do sprzedania! Parter domu piętrowego wolnostojącego dwulokalowego. Do domu przysługuje połowa działki z garażem wolnostojącym. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
129 000 zł 40 m2 3 225 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
D-11123-13 | 2015-10-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Rewelacyjna oferta - domek letniskowy w Sulejówku. Oferujemy Państwu bardzo ciekawą propozycję, domek letniskowy, piękna zadbana działka. W...

kontakt zobacz ofertę