rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Rządza
580 000 zł 155 m2 3 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Rządza

Rządza, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
D-84546-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Ostrów-Kania
420 000 zł 120 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Ostrów-Kania

Ostrów-Kania, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1991
D-79381-13 | 2019-05-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1991

Słoneczny, parterowy dom w Gminie Dębe Wielkie! Proponuję Wam przytulny dom pobudowany na działce o powierzchni 3035 m2 w otoczeniu lasu w Ostrów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
460 000 zł 127 m2 3 622 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-79438-13 | 2019-05-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Ciekawy dom w atrakcyjnej cenie niedaleko Warszawy. Co go wyróżnia spośród innych domów w okolicy: - prosta, nowoczesna bryła, funkcjonalność -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Głęboczyca
500 000 zł 70 m2 7 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Głęboczyca

Głęboczyca, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1947
D-79621-13 | 2019-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1947

Na sprzedaż siedlisko na działce ok. 6ha w gminie Dobre, wieś Głęboczyca przy drodze gminnej, 50km od Warszawy. W skład siedliska wchodzi: -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Huta Mińska
899 000 zł 192 m2 4 682 zł/m2

Dom na sprzedaż Huta Mińska

Huta Mińska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-79575-13 | 2019-05-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

!!!PRESTIŻOWY DOM - TYLKO U NAS!!! Proponujemy Państu wyjątkową nieruchomość, dom starannie wykończony i posiadający wiele przemyślanych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nowa Wieś
270 000 zł 50 m2 5 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Nowa Wieś

Nowa Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-79579-13 | 2019-05-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Urokliwe siedlisko na sprzedaż !!! Możliwa zamiana na działkę blisko większego miasta bądź mieszkanie. Niezwykła nieruchomość położona w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rynia
225 000 zł 120 m2 1 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Rynia

Rynia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997
D-79560-13 | 2019-05-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1997

DOM Z KLIMATEM. Dom piętrowy drewniany o powierzchni całkowitej 120 m2 z ładnie zagospodarowaną działką o powierzchni 1000 m2. Działka ogrodzona...

kontakt zobacz ofertę