rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Józefin
1 050 000 zł 300 m2 3 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefin

Józefin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015
D-12253-13 | 2016-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2015

Atrakcyjna działka o dużym potencjale ! Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3594 m2 w gminie Halinów, znajdującą sie przy ruchliwej ulicy ...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Podskwarne
129 000 zł 55 m2 2 345 zł/m2

Dom na sprzedaż Podskwarne

Podskwarne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
D-79837-13 | 2019-06-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

Szukasz swojego miejsca blisko Warszawy - zapraszam do Gminy Cegłów Dlaczego ta nieruchomość? - zadbany dom całoroczny (stan bardzo dobry), -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Skwarne
119 000 zł 45 m2 2 644 zł/m2

Dom na sprzedaż Skwarne

Skwarne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
D-79392-13 | 2019-06-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Zapraszam do gminy Cegłów. Proponuję Wam siedlisko w miejscowości Skwarne o powierzchni 6200 m2 z dwoma domkami do remontu. Budynki z początku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
187 000 zł 60 m2 3 117 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
D-78850-13 | 2019-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Duży potencjał - dobra cena - pilna sprzedaż Nieruchomość blisko centrum Dębe Wielkie zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Ołdakowizna
94 000 zł 50 m2 1 880 zł/m2

Dom na sprzedaż Ołdakowizna

Ołdakowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1989
D-79778-13 | 2019-06-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1989

Zapraszam Was do Ołdakowizny i proponuję działkę z domkiem rekreacyjnym. Działka o powierzchni 2275 m2 porośnięta świerkami, brzozami, sosenkami,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
460 000 zł 121 m2 3 802 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1996
D-79773-13 | 2019-06-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1996

Domek w miasteczku Halinów !!! Cena do negocjacji !!! Polecam Wam fajny domek w centrum miasta o powierzchni użytkowej 95 m2, na działce 662...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kobierne
549 000 zł 170 m2 3 229 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobierne

Kobierne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019
D-79741-13 | 2019-05-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019

>>>>ZIELONE OSIEDLE<<<<<< Oferujemy Państwu piękny dom w wysokim standardzie, usytuowany na kameralnym osiedlu. Projekt domu wyróżnia się...

kontakt zobacz ofertę