rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osiny
299 000 zł 96 m2 3 115 zł/m2

Dom na sprzedaż Osiny

Osiny, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-8127-13 | 2013-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Dogodna lokalizacjia. Na sprzedaż dom wolnostojący na obrzeżach Mińska Mazowieckiego. Dom o powierzchni 96m2 gdzie parter to 75,8m2, 3...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
450 000 zł 182 m2 2 479 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-8181-13 | 2013-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania bardzo atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym w gminie Dębe Wielkie oddalony 5km od Mińska Mazowieckiego. Znajduje się on...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Latowicz
220 000 zł 150 m2 1 467 zł/m2

Dom na sprzedaż Latowicz

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1976
D-7942-13 | 2013-11-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1976

Sprzedam murowany dom z siedliskiem położony przy drodze asfaltowej. Powierzchnia domu ok. 150m2, prąd, telefon, woda, gaz. Na działce znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
3 300 000 zł 600 m2 5 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2010
D-8070-13 | 2013-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2010

Proponujemy przepiękną działkę o powierzchni 1. 647ha w kształcie równoległoboku o wymiarach 109x190x33x90x192 w Sulejówku-Ratajewo. Położona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rososz
114 000 zł 60 m2 1 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Rososz

Rososz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-8120-13 | 2013-10-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Oferujemy Państwu siedlisko w Rososzy (Gmina Cegłów). Klasyfikacja gruntów przedstawia się następująco : R IVa, RV, RVI, Ps V, LsV z czego...

kontakt zobacz ofertę