rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kobierne
484 000 zł 170 m2 2 847 zł/m2

Dom na sprzedaż Kobierne

Kobierne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-8322-13 | 2013-11-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

MALOWNICZE OSIEDLE Oferujemy Państwu piękny dom w wysokim standardzie, usytuowany na kameralnym osiedlu. Projekt domu wyróżnia się oryginalną,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pogorzel
125 000 zł 50 m2 2 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Pogorzel

Pogorzel, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985
D-8036-13 | 2013-11-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985

Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej około 50 m2, znajdujący się w gminie Siennica około 7 km od Mińska Mazowieckiego. Dom posadowiony jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chochół
170 000 zł 80 m2 2 125 zł/m2

Dom na sprzedaż Chochół

Chochół, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
D-8222-13 | 2013-11-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Do sprzedania jest działka 1517m2 zabudowana budynkiem murowanym w miejscowości Chochół w gminie Mińsk Mazowiecki. Działka jest ogrodzona,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Huta Mińska
545 000 zł 132 m2 4 129 zł/m2

Dom na sprzedaż Huta Mińska

Huta Mińska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-8195-13 | 2013-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania atrakcyjny dom na obrzeżach Mińska Mazowieckiego. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 130 m2, wykończony. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę