Ustronna działka budowlana w miasteczku Latowicz!
mazowieckie, miński, Latowicz
- DRUKUJ
- UDOSTĘPNIJ
- 80 560 zł80 zł/m2
- ZAPAMIĘTAJ
- Typ działki:budowlana
- Powierzchnia:1 007 m2
- Cena: 80 560 zł
Opis nieruchomości
Działka budowlana w kameralnym miasteczku Latowicz. Dojazd do Warszawy - 1h !
Szukasz przyjaznego dobrze zorganizowanego miejsca na dom jednorodzinny zaledwie godzinę od Warszawy? - Zapraszamy do spokojnego miasteczka Latowicz.
Tu masz wszystko pod ręką, sklepy, przychodnię, szkołę, przedszkole, żłobek, urzędy, sąsiedztwo rzeki Świder i wiele wiele więcej...
Oferujemy działkę o powierzchni 1007m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego blisko centrum ale nie w ścisłej zabudowie.
Centrum Latowicza - 950 metrów
Szkoła - 1,1 km
Wymiary działki idealne 32 x 32 metry - zrealizujesz większość projektów, a jeśli szukasz większej przestrzeni - istnieje możliwość dokupienia działki obok.
Teren zlokalizowany bezpośrednio przy drodze gminnej po części urządzonej (asfaltowej) - ostatnie 130 metrów droga gminna gruntowa.
Media prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz i światłowód dostępne w drodze gminnej w pobliżu nieruchomości.
Sąsiedztwo to rozproszona zabudowa jednorodzinna i malownicze tereny rolne.
Miasteczko Latowicz oferuje kameralną atmosferę z udogodnieniami większych miast oraz wspaniałe krajobrazy i zachwycającą przyrodę wokół.
Zapraszamy do kontaktu i oglądania w terenie.
Nad jakością obsługi oferty czuwa pani Anna Gliwińska
Szczegóły ogłoszenia
| Numer oferty | G-84756-13 |
|---|---|
| Typ oferty | Działka na sprzedaż |
| Cena | 80 560 zł (80 zł/m2) |
| Rynek | wtórny |
| Powierzchnia | 1 007 m2 |
| Typ działki | budowlana |
| Dojazd | utwardzony |
| Media | prąd, woda, gaz, kanalizacja |
Lokalizacja i okolica
| Województwo | mazowieckie |
|---|---|
| Powiat | miński |
| Miasto | Latowicz |
| Dzielnica | - |