Szeroka działka w sąsiedztwie pól i lasów
mazowieckie, miński, Wólka Wybraniecka
- DRUKUJ
- UDOSTĘPNIJ
- 150 000 zł115 zł/m2
- ZAPAMIĘTAJ
- Typ działki:budowlana
- Powierzchnia:1 300 m2
- Cena: 150 000 zł
Opis nieruchomości
Działka budowlana do wydzielenia w Wólce Wybranieckiej.
Mamy do zaoferowania nieruchomość do wydzielenia położoną w ustronnym miejscu w gminie Stanisławów.
Złożony wniosek o decyzję o warunkach zabudowy, decyzja, podział i nabycie nieruchomości planowane na wakacje 2027 roku.
Działka dla chcących rozpocząć budowę w przyszłym roku lub nieznacznie później, ze względu na pięcioletnią ważność decyzji o warunkach zabudowy.
Możliwość powiększenia działki do 2500 m lub 3700 m - idealna propozycja dla szukających przestrzeni.
Nieruchomość położona bezpośrednio przy utwardzonej drodze gminnej, w której dostępne są sieć elektroenergetyczna i wodociągowa.
Po sąsiedzku zabudowa siedliskowa, tereny rolne, łąki, pastwiska i lasy, przepiękna wiejska sielanka.
Do Pustelnika, większej miejscowości ze sklepami i przystankami komunikacji zbiorowej, około 3 kilometry.
Około 5 kilometrów do Stanisławowa, 12 kilometrów od Mińska Mazowieckiego, 20 kilometrów do rogatek Warszawy, 40 kilometrów do Centrum.
Miejsce idealne na dom całoroczny lub rekreacyjny w cichym i spokojnym miejscu.
Polecamy i zapraszamy do oglądania!
Nad jakością obsługi oferty czuwa pani Anna Gliwińska
Szczegóły ogłoszenia
| Numer oferty | G-84740-13 |
|---|---|
| Typ oferty | Działka na sprzedaż |
| Cena | 150 000 zł (115 zł/m2) |
| Rynek | wtórny |
| Powierzchnia | 1 300 m2 |
| Typ działki | budowlana |
| Dojazd | utwardzony |
| Media | prąd, woda |
Lokalizacja i okolica
| Województwo | mazowieckie |
|---|---|
| Powiat | miński |
| Miasto | Wólka Wybraniecka |
| Dzielnica | - |