rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Mistów
119 900 zł 1 199 m2 100 zł/m2

Działka na sprzedaż Mistów

Mistów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84450-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w uroczej miejscowości Mistów. Na sprzedaż kilka działek budowlanych o powierzchni ok. 1200 m każda, położonych w miejscowości...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Cegłów
152 000 zł 800 m2 190 zł/m2

Najnowsza oferta w Cegłowie

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84705-13 | 2026-04-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Działka na sprzedaż Kalonka
99 000 zł 977 m2 101 zł/m2

Kalonka gmina Pilawa

Kalonka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84627-13 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka w Kalonce blisko lasu! Oferujemy działkę w gminie Pilawa, w miejscowości Kalonka, o numerze ewidencyjnym 492/3. Działka...

kontakt zobacz ofertę