rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kalonka
99 000 zł 977 m2 101 zł/m2

Kalonka gmina Pilawa

Kalonka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84627-13 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka w Kalonce blisko lasu! Oferujemy działkę w gminie Pilawa, w miejscowości Kalonka, o numerze ewidencyjnym 492/3. Działka...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
214 000 zł 1 030 m2 208 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-352-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 1030m położona w cichej spokojnej malowniczej okolicy w miejscowości Halinów. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Teren posesji...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
124 000 zł 600 m2 207 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-165-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w Halinowie o powierzchni 600 m2 uzbrojona warunkami zabudowy z wyznaczoną drogą dojazdową ( 8 m). Ten dynamiczne rozwijający się teren...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Halinów
288 000 zł 800 m2 360 zł/m2

Działka na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w Halinowie o powierzchni 800 m. Uzbrojona warunkami zabudowy z wyznaczoną drogą dojazdową ( 8 m). Ten dynamiczne rozwijający się teren...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rzakta
103 000 zł 1 300 m2 80 zł/m2

Działka na sprzedaż Rzakta

Rzakta, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-1742-13 | 2011-10-19 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1300m położona w cichej spokojnej malowniczej okolicy w miejscowości Rzakta. W sąsiedztwie domy...

kontakt zobacz ofertę