rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Cegłów
589 000 zł 106 m2 5 567 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993
D-84548-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993

Dobra oferta dla rodziny. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz przyrodę? - Zapraszam... Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 105 m2...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Rzakta
450 000 zł 230 m2 1 957 zł/m2

Dom na sprzedaż Rzakta

Rzakta, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-3840-13 | 2012-04-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

!!!!! UWAGA oferta objęta programem 0% Koszty wynagrodzenia agencji nieruchomości pokrywa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rzakta
569 000 zł 213 m2 2 671 zł/m2

Dom na sprzedaż Rzakta

Rzakta, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-3643-13 | 2012-03-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Nowy dom (stan deweloperski zamknięty) z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chrośla
570 000 zł 180 m2 3 167 zł/m2

Dom na sprzedaż Chrośla

Chrośla, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-3833-13 | 2012-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Dom wolnostojacy o powierzchni użytkowej 160m położony na działce 2500m w miejscowości Chrośla. W sąsiedztwie domy jednorodzinne . Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Halinów
800 000 zł 230 m2 3 478 zł/m2

Dom na sprzedaż Halinów

Halinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-3204-13 | 2012-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Atrakcyjny dom wolnostojący w bliskiej okolicy Halinowa na osiedlu zamkniętym. Dom składa się z parteru i poddasza użytkowego. Na parterze jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Desno
342 000 zł 130 m2 2 631 zł/m2

Dom na sprzedaż Desno

Desno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-3413-13 | 2012-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Dom do wykończenia w Desnie (gm. Halinów) o powierzchni użytkowej 105m2 na działce 1000m2. Rozkład pomieszczeń: na parterze salon z kuchnią,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zakręt
662 000 zł 156 m2 4 244 zł/m2

Dom na sprzedaż Zakręt

Zakręt, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-3642-13 | 2012-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Dom w stanie surowym zamkniętym w okolicach Sulejówka przy trasie E30 o powierzchni całkowitej 156m na działce 1080m. Na ten rok planowane jest...

kontakt zobacz ofertę