rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Nowy Konik
1 100 000 zł 166 m2 6 637 zł/m2

Nowoczesny dom pod Warszawą

Nowy Konik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84496-13 | 2025-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Lokalizacja pod Warszawą ! Węzeł A2 ! 0% KUPUJĄCY Realizacja według projektu ,,DOM W FAWORYTKACH 2 (R2),, Budynek dwulokalowy w zabudowie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Jaworek
370 000 zł 105 m2 3 524 zł/m2

Duże siedlisko w gminie Wierzbno

Jaworek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
D-84187-13 | 2025-05-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Atrakcyjne siedlisko w niedużej miejscowości. Mamy do zaoferowania siedlisko składające się z trzech murowanych budynków w dobrym stanie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Maliszew
399 000 zł 157 m2 2 541 zł/m2

Dom na sprzedaż Maliszew

Maliszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-46369-0 | 2017-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Komfortowy i nowoczesny dom !!! Dom w stanie deweloperskim wybudowany z dbałością o szczegóły, według projektu ,,Dom w Abeliach", na działce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Poręby Nowe
130 000 zł 20 m2 6 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Poręby Nowe

Poręby Nowe, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2001
D-45654-0 | 2017-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2001

Nieduży domek na działce z dostępem do rzeczki. Mamy do zaoferowania domek do wykończenia z 2001 roku, leżący na działce o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Okuniew
760 000 zł 231 m2 3 290 zł/m2

Dom na sprzedaż Okuniew

Okuniew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2001
D-45057-0 | 2017-07-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2001

ZADBANY DOM W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI !!! "0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO" Dom o powierzchni całkowitej 231 m2 a użytkowej 178 m2 położony na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
144 900 zł 60 m2 2 415 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950
D-44650-0 | 2017-07-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1950

SIELSKIE KLIMATY!!!!!! W rewelacyjnej cenie!!! Oferujemy do sprzedania posiadłość o areale ok 4 ha położoną w niedalekiej odległości od...

kontakt zobacz ofertę