rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Latowicz
140 000 zł 50 m2 2 800 zł/m2

Zaciszne siedlisko w Latowiczu

Latowicz, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:
D-84739-13 | 2026-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy:

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Rządza
580 000 zł 155 m2 3 742 zł/m2

Dom na sprzedaż Rządza

Rządza, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025
D-84546-13 | 2026-01-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2025

Atrakcyjny dom do wykończenia według własnych potrzeb! Mamy do zaoferowania budynek jednorodzinny z dwustanowiskowym garażem wolnostojącym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kałuszyn
250 000 zł 40 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Kałuszyn

Kałuszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960
D-10512-13 | 2015-03-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1960

Duży areał ziemi w gminie Kałuszyn . Działka o powierzchni 2,3 ha w miejscowości położonej ok 5 km od Kałuszyna , 3 km do zjazdu obwodnicy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
280 000 zł 190 m2 1 474 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-10167-13 | 2015-03-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Do sprzedania nowy dom w Cegłowie Oferujemy Państwu nowoczesny i przestronny dom jednorodzinny położony na nowym oiedlu. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żdżar
410 000 zł 300 m2 1 367 zł/m2

Dom na sprzedaż Żdżar

Żdżar, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1976
D-10494-13 | 2015-02-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1976

Malownicze siedlisko. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, duży i przestronny dom, budynki gospodarcze, zadbana i wypielęgnowana...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Janów
860 000 zł 200 m2 4 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Janów

Janów, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1900
D-10451-13 | 2015-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1900

Okazja - doskonała lokalizacja na firmę - miejsce które samo się reklamuje. Oferujemy Państwu działkę siedliskową położoną bezpośrednio przy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
395 000 zł 197 m2 2 009 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-10402-13 | 2015-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Dobra cena!!!! Bliźniak o powierzchni 196,60 położony na działce 645m około 30km od Warszawy. W skład domu wchodzi: -parter- przedsionek,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
699 000 zł 199 m2 3 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-10445-13 | 2015-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Dom wolnostokący o powierzchni 198,50 położony na działce 1200m około 30km od Warszawy. W skład domu wchodzi: -parter- przedsionek, przedpokój,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
395 000 zł 197 m2 2 009 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-10400-13 | 2015-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Spokojna okolica!! Bliźniak o powierzchni 196,60 położony na działce 645m około 30km od Warszawy. W skład domu wchodzi: -parter- przedsionek,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
820 500 zł 263 m2 3 117 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-10448-13 | 2015-02-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Idealny dom dla rodziny!!! Dom wolnostokący o powierzchni 263,20 położony na działce 1200m około 30km od Warszawy. W skład domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kąck
495 000 zł 197 m2 2 518 zł/m2

Dom na sprzedaż Kąck

Kąck, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-10443-13 | 2015-02-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

Dom Wolnostojący o powierzchni 196,60 położony na działce 1200m około 30km od Warszawy. W skład domu wchodzi: -parter- przedsionek, przedpokój,...

kontakt zobacz ofertę