rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Cegłów
435 000 zł 115 m2 3 783 zł/m2

Nieruchomość blisko lasu

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-84449-13 | 2025-10-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Zapraszamy do Cegłowa - Zielonej Gminy - sympatyczne miasteczko położone zaledwie 50 km od Warszawy. Oferujemy Państwu parterowy dom...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Pustelnik
165 000 zł 58 m2 2 845 zł/m2

Dom na sprzedaż Pustelnik

Pustelnik, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
D-51591-0 | 2017-10-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Domek letniskowy o wielu możliwościach wykorzystania! Mamy do zaoferowania domek letniskowy położony na dużej działce o powierzchni 3500...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dębe Wielkie
1 999 000 zł 230 m2 8 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Dębe Wielkie

Dębe Wielkie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-12181-13 | 2017-10-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

Nietuzinkowa nieruchomość z potencjałem !!! Proponuję Wam dom oraz budynek gospodarczy na działkach o łącznej powierzchni ok 17000 m2. Całość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Dobre
270 000 zł 50 m2 5 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
D-48649-0 | 2017-09-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Urokliwe siedlisko na sprzedaż !!! Niezwykła nieruchomość położona w gminie Dobre, dojazd drogą gruntową na odcinku 900m od drogi wiejskiej o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bykowizna
750 000 zł 225 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Bykowizna

Bykowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
D-47508-0 | 2017-09-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

Duży, rodzinny dom w Gminie Dębe Wielkie. Polecam piękny, nowoczesny dom o powierzchni 225 m2 na działce 2205 m2, położony w spokojnej i...

kontakt zobacz ofertę